„Ja wybieram za rok
Chcę mieć prawdziwy wybór
DLACZEGO NIE WARTO IŚĆ NA REFERENDUM”
Tymi słowami wita nas strona jawybieramzarok.pl, będąca, wspólnie z fanpagem na Facebooku o tej samej nazwie, osią akcji antyreferendalnej Platformy Antyoby… znaczy się Platformy Obywatelskiej :). W odpowiedzi na tę kampanię przygotowałem poniższy obrazek. Niech będzie on moim komentarzem do pomysłu zniechęcania wyborców takimi potężnymi argumentami jak:
- Wybory za rok.
- Dobra Prezydent, trzeba jej dać dokończyć kadencję.
- Inna osoba rządząca przez rok to niepotrzebny chaos.
- Referendum to nie wybory. Nie idąc podejmujesz decyzję.
- Nie masz wyboru. Brak konkurencji programów i osób.
Oto i rzeczony obrazek 🙂
