Moja odpowiedź na akcję PO „Ja wybieram za rok”

„Ja wybieram za rok
Chcę mieć prawdziwy wybór
DLACZEGO NIE WARTO IŚĆ NA REFERENDUM”

Tymi słowami wita nas strona jawybieramzarok.pl, będąca, wspólnie z fanpagem na Facebooku o tej samej nazwie, osią akcji antyreferendalnej Platformy Antyoby… znaczy się Platformy Obywatelskiej :). W odpowiedzi na tę kampanię przygotowałem poniższy obrazek. Niech będzie on moim komentarzem do pomysłu zniechęcania wyborców takimi potężnymi argumentami jak:

  1. Wybory za rok.
  2. Dobra Prezydent, trzeba jej dać dokończyć kadencję.
  3. Inna osoba rządząca przez rok to niepotrzebny chaos.
  4. Referendum to nie wybory. Nie idąc podejmujesz decyzję.
  5. Nie masz wyboru. Brak konkurencji programów i osób.

Oto i rzeczony obrazek 🙂

biczplis

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.